Nasze
Atuty

O nas

Firma CompNet 2 powstała na początku 2006 roku w wyniku wyodrębnienia się z firmy CompNet radzionkowskiej sieci internetowej. Podział firm i powstanie CompNet 2 umożliwiło nam wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów za główny cel postawiliśmy sobie poprawienie dotychczasowej jakości świadczonych usług.

W naszych rękach pozostał również istniejący od 1997 roku punkt handlowo — usługowy przy ulicy Szymały 21 w Radzionkowie co czyni nas kontynuatorem kilkunastoletniej tradycji w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki oraz komputeryzacji. W ofercie naszego salonu sprzedaży posiadamy tysiące artykułów komputerowych, z których zdecydowana większość jest dostępna "od ręki". Zajmujemy się również konfiguracją i sprzedażą zestawów komputerowych, które dopasowujemy bezpośrednio do wymagań Klienta zarówno indywidualnego jak i biznesowego.

Naszym kolejnym atutem jest serwis komputerowy — działamy szybko i sprawnie idąc zgodnie z myślą, iż nie ma dla nas rzeczy i usterek których nie da się naprawić. Stawiamy na ciągły rozwój naszej oferty dostępu do internetu przy wykorzystaniu najnowszych technologii i w oparciu o połączenia światłowodowe, serwery, oraz najlepszej klasy urządzenia, udoskonalamy, a także usprawniamy działanie radzionkowskiej sieci internetowej.